    TOPOWER TOP-150A1 150W A1 SLIM AT POWER SUPPLY
    • 150W A1 SLIM AT POWER SUPPLY
    • DIMENSIONS (L x W x H) : 170 x 80 x 62MM
    • P8/P9 6PIN AT MOTHERBOARD CONNECTORS
    • MOLEX 4PIN x 2
    • FDD 4PIN x 2
    • PUSH BUTTON SWITCH x 1
    • INPUT: 115/230Vac 60/50Hz 4/2A
    Overview
    Specs
    Reviews
    TOPOWER TOP-150A1 150W A1 SLIM AT POWER SUPPLY DIMENSIONS (L x W x H): 170 x 80 x 62 MM 6.7 x 3.2 x 2.4 INCH P8/P9 6PIN AT MOTHERBOARD CONNECTORS MOLEX 4PIN x 2 FDD 4PIN x 2 PUSH BUTTON SWITCH x 1
    INPUT: 115/230Vac 60/50Hz 4/2A
    OUTPUT: +5V @15A, +12V @6A, -5V @ 0.3A, -12V @ 0.5A